Záleskautky 3: Plán za všechny prachy

Scénář: Noelle Stevensonová, Shannon Wattersová
Kresba: různí
Série: Záleskautky 03
Formát: 16,4 x 25,1 cm, vázaná
Počet stran: 112
Rok vydání: 2019 (první)
Vydavatel: Paseka
EAN: 9788074329425
Naše cena: 299 Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
Počet ks:

Popis knihy

Po dlouhé době je v táboře klid, který chtějí Mal a Molly využít k randění. Jejich plány ale překazí návrat medvědí ženy a neplánovaná cesta portálem, na jehož druhé straně čekají… dinosauři. Proč do všeho musejí strkat nos dinosauři?

Mezitím se Jo, April a Ripley věnují sbírání nudných bobříků a činnostem, které v žádném případě nezavání dobrodružnými výpravami ani používáním bojových umění. Jenže zdobení dortů a vystřihování může být pro „tvrďácký dámy“ daleko větší výzva než souboje s magickými bytostmi a tříokými liškami.

Záleskautky se právem staly kultem pro moderní čtenářky i čtenáře. Ulítlou formou podporují hodnoty, jako jsou přátelství, tolerance, ochrana přírody a odvaha.

Příbuzné zboží:

Záleskautky 2: Kámošky až za hrob

Po dlouhé době je v táboře klid, který chtějí Mal a Molly využít k randění. Jejich plány ale překazí návrat medvědí ženy a neplánovaná cesta portálem, na jehož druhé straně čekají… dinosauři. Proč do všeho ... Cena: 299 Kč
Detail
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.