Záleskautky 2: Kámošky až za hrob

Záleskautky 2: Kámošky až za hrob

Scénář: Noelle Stevensonová, Grace Ellisová
Kresba: Brooklyn Allen
Série: Záleskautky 02
Formát: 16,3 x 25,1 cm, vázaná
Počet stran: 112
Rok vydání: 2018 (první)
Vydavatel: Paseka
EAN: 9788074329159
Naše cena: 299 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 3 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Kamarádky April, Jo, Mal, Molly a Ripley nejsou obyčejný holky a tábor Qiunzelly Thiskwin Penniquiqul Thistle Crumpetové není jen tak obyčejný letní tábor. Tvrďácký dámy už posbíraly bobříky jako „Slovní koumág“ a „Vše, co se nás matematýká“ a přátelství utužily v soubojích s tříokými liškami nebo vodními příšerami. A přitom léto teprve začíná!

Teď je čeká magie, dinosauři a sourozenecká rivalita jak vyšitá ze zavšivených bájí a pověstí. Tak na tohle budou potřeba ty nejtlustší náramky přátelství.

Záleskautky se právem staly kultem pro moderní čtenářky i čtenáře. Ulítlou formou podporují hodnoty, jako jsou přátelství, tolerance, ochrana přírody a odvaha. Je nám jasné, že tohle všechno zní moc dobře na to, aby to byla pravda. A přitom je to ještě lepší!

Příbuzné zboží:

Záleskautky 3: Plán za všechny prachy

Záleskautky 3: Plán za všechny prachy Po dlouhé době je v táboře klid, který chtějí Mal a Molly využít k randění. Jejich plány ale překazí návrat medvědí ženy a neplánovaná cesta portálem, na jehož druhé straně čekají… dinosauři. Proč do všeho ... Cena: 299
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.