Všechny důvody světa, proč běhám

Scénář: Inman Matthew
Kresba: Inman Matthew
Formát: 16,7 x 22,4 cm, brožovaná
Počet stran: 148
Rok vydání: 2017 (první)
Vydavatel: BizBooks
EAN: 9788026505839
Naše cena: 299 Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
Počet ks:

Popis knihy

'Nejvtipnější komiks o běhání, přežírání a vítězství

Tohle je kniha o běhání. Ale hlavně o koblihách a Nutelle. Je to kniha o obžerství, marnivosti, extázi. Je to kniha o všech těch krásných i strašlivých důvodech, které nás každé ráno vyhání z postele do pekla deště a krupobití, ale i do nebe sluncem ozářených, rosou vlahých stezek.

Matthew Inman, známý pod přezdívkou The Oatmeal, přináší humorný, nádherný a trefný soubor komiksových příběhů o tom, proč se rozhodl běhat cestou necestou, dokud mu nezačaly odpadávat nehty na prstech u nohou.

Přes 140 stran bolestně vtipného materiálu!

---

„Konečně je tu hrdlo, jež pěje hlasem chóru břuchů nebeských!“ - Christopher McDougall, autor knihy Born to Run/Zrozeni k běhu

„Všichni běžci si dříve nebo později začnou klást otázku, proč to vlastně dělají. Vysvětlení, které tu předkládá Matthew Inman je jedno z nejvýstižnějších, na které jsem kdy narazil. A také nejzábavnější. Zřejmě to bude tím, že je asi tak trochu duševně chorý.“ - Mark Remy, šéfredaktor magazínu Runner"s World, autor knihy The Runner"s Rule Book'

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.