Ve stínu šumavských hvozdů (2. vyd.)

Ve stínu šumavských hvozdů (2. vyd.)

Scénář: Karel May, Stanislav Komárek, Džian Baban, Vojtěch Mašek
Kresba: Jiří Grus
Série:
Formát: 21,6 x 28 cm, brožovaná
Počet stran: 80
Rok vydání: 2018 (druhé)
Vydavatel: Lipnik
EAN: 9788090567986
Běžná cena: 349 Kč
Ušetříte: 35 Kč (10 %)
Naše cena: 314 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 3 dnů
Množství:
 

Popis knihy

V románu českého spisovatele Stanislava Komárka Mandaríni se objevují ukázky z neznámého a v češtině nikdy nevydaného románu Karla Maye Ve stínu šumavských hvozdů. Stanislav Komárek z tohoto díla, unikátního jednak tím, že je u nás zcela neznámé, a jednak tím, že se toto dobrodružství Mayova alter ega Old Shatterhanda alias Kara ben Nemsího tentokrát odehrává v šumavském pohraničí, cituje pouze krátké fragmenty. Scenáristé Džian Baban a Vojtěch Mašek z tvůrčí skupiny Monstrkabaret Freda Brunolda a výtvarník Jiří Grus neměli Mayův originál k dispozici, ale jejich záměrem bylo na základě těchto fragmentů na ploše komiksu děj celého románu zrekonstruovat. Výsledným tvarem je barevný dobrodružný obrázkový příběh.

Slavný Old Shatterhand zde tentokrát nečelí hordám po zuby ozbrojených lupičských tlup, nýbrž zdánlivě bezbranné, chladnokrevné, ledově krásné femme fatale Barboře. Vážení čtenáři a čtenářky si jistě dovedou živě představit, v jak strašném nebezpečí se tento nevinný a čestný muž tentokrát ocitá... Držme mu palce, aby z něj bez úhony vyvázl.

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.