Titeuf: Na plný koule!

Titeuf: Na plný koule!

Scénář: Zep
Kresba: Zep
Série: Titeuf 05
Formát: 21,5 x 29,1 cm, vázaná
Počet stran: 48
Rok vydání: 2018 (první)
Vydavatel: Mladá fronta
EAN: 9788020450029
Naše cena: 249 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 3 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Ve třídě, na školním dvorku, doma nebo na ulici, Titeufa vždy zajímalo, co se kolem něj děje. Ale tentokrát je v koncích!

Mezi demoškami proti jadernému odpadu, kterej páchne jak Ziziny plenky, a lidmi, co vyšli do ulic protestovat proti potratům, má pocit, že dneska musí mít člověk názor na všechno. Ale udělat to správný rozhodnutí ve světě, který je čím dál složitější, je pěkná dřina. Ještě že existují kamarádi a videa na internetu!

Od velkých událostí naší moderní společnosti až po drobné nehody na školním hřišti: Zep využívá každodenní humor, aby se podíval na svět - občas drzýma, ale vždy spravedlivýma – dětskýma očima.

Příbuzné zboží:

Titeuf: Vítej v pubertě!

Titeuf: Vítej v pubertě! Když na nás padne puberta, tak se celí vytáhnem a všude nám začnou vyrážet beďary a chlupy... Nohy se nám prodlouží, pinďour se zvětší testocosi nám vytéká z uší... A to táta říkal, že mám bejt v klidu??? Cena: 229
Detail

Titeuf: Má mě ráda?

Titeuf: Má mě ráda? Přál bych si, aby vyčistili oceány, aby se tolik neválčilo a v jídelně dávali víc čokoládovýho pudinku. Přál bych si, aby zrušili konec světa a taky zkoušku z plavání. Přál bych si, aby mě šíleně milovala… ... Cena: 229
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.