Stratoplán H 22: Závěť pana Pumpa

Stratoplán H 22: Závěť pana Pumpa

Scénář: Hergé
Kresba: Hergé
Série: Stratoplán H 22 01
Formát: 22 x 29,4 cm, brožovaná
Počet stran: 54
Rok vydání: 2012
Vydavatel: Albatros
EAN: 9788000029399
Naše cena: 159 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 100 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Odvážný reportér Tintin patří k nejslavnějším postavám evropského komiksu. U nás si získal množství příznivců, a to díky napínavým kresleným příběhům a též díky úspěšnému filmovému zpracování. V nakladatelství Albatros vyšlo všech dvacet čtyři dobrodružství.

Belgický kreslíř Hergé a duchovní otec Tintina je však autorem i další neméně napínavé a veselé pětidílné série. Dva sourozenci Jo a Zefka zažívají se svým šikovným šimpanzem Žoko jedno neuvěřitelné dobrodružství za druhým. Série vznikala během 50. let minulého století, kdy Hergé stál na vrcholu tvůrčích sil, a dodnes neztratila nic ze své přitažlivosti.

Příbuzné zboží:

Stratoplán H 22: Směr New York

Stratoplán H 22: Směr New York V tomto komiksu najdou čtenáři dokončení napínavého dobrodružství, které prožívají sourozenci Jo a Zefka spolu se svou opičkou Žoko. Rozhodli se totiž zachránit otcův vynález – nadzvukové letadlo. Aby jej ... Cena: 159
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.