Stratoplán H 22: Směr New York

Stratoplán H 22: Směr New York

Scénář: Hergé
Kresba: Hergé
Série: Stratoplán H 22 02
Formát: 22 x 29,4 cm, brožovaná
Počet stran: 54
Rok vydání: 2013
Vydavatel: Albatros
EAN: 9788000030340
Naše cena: 159 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 14 dnů
Množství:
 

Popis knihy

V tomto komiksu najdou čtenáři dokončení napínavého dobrodružství, které prožívají sourozenci Jo a Zefka spolu se svou opičkou Žoko. Rozhodli se totiž zachránit otcův vynález – nadzvukové letadlo. Aby jej uchránili před zkázou, sami s ním odstartují a jsou nuceni přistát na pustém ostrově. Jo se Zefkou se však musí za každou cenu dostat s letounem do New Yorku a to ještě ve vyměřeném čase, aby jejich otec získal cenu za rekord v dálkovém přeletu přes oceán. Podaří se jim vyhrát soutěž, když je pronásledují darebáci, kteří se jim snaží let za každou cenu překazit?

Komiks belgického autora Hergého je stejně napínavý jako jeho příběhy reportéra Tintina, a zasmějí se u něj děti i dospělí.

Příbuzné zboží:

Stratoplán H 22: Závěť pana Pumpa

Stratoplán H 22: Závěť pana Pumpa Odvážný reportér Tintin patří k nejslavnějším postavám evropského komiksu. U nás si získal množství příznivců, a to díky napínavým kresleným příběhům a též díky úspěšnému filmovému zpracování. V ... Cena: 159
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.