Štěky Broka Špindíry

Štěky Broka Špindíry

Scénář: Petr Kopl
Kresba: Petr Kopl
Série:
Formát: 22,6 x 19,5 cm, brožovaná
Počet stran: 80
Rok vydání: 2012
Vydavatel: Crew
EAN: 9788074491221
Běžná cena: 139 Kč
Ušetříte: 24 Kč (17 %)
Naše cena: 115 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 3 dnů
Množství:
 

Popis knihy

řipravte se na pořádnou psinu!

Brok je obyčejný podvraťák, jehož život je stejně pestrý, jako jeho původ. A těžký. Ze všech stran ho ohrožují kočky, nedostupné feny, plíživí sloni, naštvaní kreslíři, agresivní hospodští, bulvární patníkoví novináři, popudliví kouzelníci, snobská prasata a dokonce i celý cirkus. Ovšem klid, bude to legrace. Aspoň pro nás.

Jeden z nejlepších (ne-li vůbec nejlepší) českých stripů se konečně objevuje v důstojném (a především kompletním) vydání. Na stránkách této knihy můžete sledovat Broka celé čtyři roky jeho psího života... což je 28 let lidského života – a to už je nějaký špalek! Tak to prožijte s ním. Koneckonců, pes je přítel člověka.

A co byste pro svého přítele neudělali?

Příbuzné zboží:

Štěky Broka Špindíry 2: Psí kusy v cirkusy

Štěky Broka Špindíry 2: Psí kusy v cirkusy Brok je obyčejný podvraťák, jehož život je stejně pestrý, jako jeho původ. A těžký. Ze všech stran ho ohrožují kočky, nedostupné feny, plíživí sloni, naštvaní kreslíři, snobská prasata, a dokonce i celý ... Cena: 149
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.