Soudce Dredd: Prokletá země

Soudce Dredd: Prokletá země

Scénář: Pat Mills, John Wagner, Chris Lowder
Kresba: Mike McMahon, Ron Smith, David Gibbons, Brian Rolland, Brendan McCarthy, Brett Ewins, Garry Leach
Série:
Formát: 19 x 26 cm, brožovaný
Počet stran: 334
Rok vydání: 2010
Vydavatel: Crew
EAN: 9788087083819
Běžná cena: 389 Kč
Ušetříte: 66 Kč (17 %)
Naše cena: 323 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 7 dnů
Množství:
 

Popis knihy

„JÁ JSEM ZÁKON!“

MONUMENTÁLNÍ EPOS SE SOUDCEM DREDDEM V HLAVNÍ ROLI!

Už více než třicet let je Soudce Dredd základní postavou nejen britského komiksu... a teď ho konečně můžeme pořádně poznat i my, díky obsáhlé knize Prokletá země, která obsahuje přes padesát dílů z počátku jeho kariéry.

Začínáme epickým příběhem Prokletá země, ve které se soudce Dredd vydává přes poušť spálenou Atomovými válkami a utkává se s mutanty, vzteklými krysami, psychopaty, mimozemšťany, šílenými roboty a lidožravými tyranosaury! A poté následuje další legenda, Den kdy zemřel zákon, ve které se chopí moci nad Mega-City One šílený soudce Cal a rozpoutá vládu teroru.

Na knize se podepsali tak legendární tvůrci jako je Pat Mills (Sláine), John Wagner (Dějiny násilí), Mike McMahon (ABC Warriors) či Brian Bolland (Batman: Kameňák).

Příbuzné zboží:

Soudce Dredd 2

Soudce Dredd 2 Chtěli jste to, tak to máte! Soudce Dredd se konečně vrací, aby zatočil se zločinci (a občas i nevinnými lidmi) ve městě Megapolis a okolí! Slavné staré příběhy v podání komiksových ikon! Cena: 286
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.