Sláine: Válečníkův úsvit

Sláine: Válečníkův úsvit

Scénář: Pat Mills
Kresba: Angie Kincaid, Mike McMahon, Massimo Belardinelli
Série:
Formát: 18,5 x 26 cm, brožovaná
Počet stran: 208
Rok vydání: 2011
Vydavatel: Crew
EAN: 9788074490071
Běžná cena: 329 Kč
Ušetříte: 56 Kč (17 %)
Naše cena: 273 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 7 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Tir Nan Og je brutální svět, domov válečných kmenů, kteří uctívají zlomyslné a lhostejné bohy. K jednomu z takových kmenů patří mladý barbar Sláine Mac Roth, který kromě své sekery ovládá i "křeč obludnosti" díky které se dokáže změnit v zuřivé monstrum.

V tomhle sborníku vám přinášíme úplně první Sláineova dobrodružství. Poprvé se setkáte jak s ním, tak s trpasličím parťákem jménem Ukko... a poprvé se pustíte do boje proti hrůzám jejich světa, temným mágům a armádám nemrtvých.

Příbuzné zboží:

Sláine: Poklady Británie (brož.)

Sláine: Poklady Británie (brož.) Legendární irský hrdina Sláine prochází dějinami - se zlodějským trpaslíkem po boku a se sekerou Mozkohryz v ruce. V každé epoše bojuje ve službách Bohyně za udržení starých pořádků, za živočišnost ... Cena: 449
Detail

Sláine: Poklady Británie (váz.)

Sláine: Poklady Británie (váz.) Legendární irský hrdina Sláine prochází dějinami - se zlodějským trpaslíkem po boku a se sekerou Mozkohryz v ruce. V každé epoše bojuje ve službách Bohyně za udržení starých pořádků, za živočišnost ... Cena: 649
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.