Sláine: Válečníkův úsvit

Scénář: Pat Mills
Kresba: Angie Kincaid, Mike McMahon, Massimo Belardinelli
Formát: 18,5 x 26 cm, brožovaná
Počet stran: 208
Rok vydání: 2011
Vydavatel: Crew
EAN: 9788074490071
Naše cena: 329 Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
Počet ks:

Popis knihy

Tir Nan Og je brutální svět, domov válečných kmenů, kteří uctívají zlomyslné a lhostejné bohy. K jednomu z takových kmenů patří mladý barbar Sláine Mac Roth, který kromě své sekery ovládá i "křeč obludnosti" díky které se dokáže změnit v zuřivé monstrum.

V tomhle sborníku vám přinášíme úplně první Sláineova dobrodružství. Poprvé se setkáte jak s ním, tak s trpasličím parťákem jménem Ukko... a poprvé se pustíte do boje proti hrůzám jejich světa, temným mágům a armádám nemrtvých.

Příbuzné zboží:

Sláine: Poklady Británie (brož.)

Tir Nan Og je brutální svět, domov válečných kmenů, kteří uctívají zlomyslné a lhostejné bohy. K jednomu z takových kmenů patří mladý barbar Sláine Mac Roth, který kromě své sekery ovládá i "křeč ... Cena: 549 Kč
Detail

Sláine: Poklady Británie (váz.)

Tir Nan Og je brutální svět, domov válečných kmenů, kteří uctívají zlomyslné a lhostejné bohy. K jednomu z takových kmenů patří mladý barbar Sláine Mac Roth, který kromě své sekery ovládá i "křeč ... Cena: 789 Kč
Detail
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.