Skalpy 10: Konec cesty

Skalpy 10: Konec cesty

Scénář: Jason Aaron
Kresba: R. M. Guéra
Série: Skalpy 10
Formát: 16,8 x 25,8 cm, brožovaná
Počet stran: 128
Rok vydání: 2019 (první)
Vydavatel: Crew
EAN: 9788074497056
Běžná cena: 379 Kč
Ušetříte: 70 Kč (18 %)
Naše cena: 309 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 3 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Rudá vrána je sice ve vězení, ale přesto zná tajemství, které může Dashe potopit. A mladí muži, které do sebe vsála válka mezi Rudou vránou a Zlým koněm, jsou pořád tam venku a dychtí po odplatě. A tajemný vrah, který to celé začal, stále nebyl potrestán a řada mrtvých těl, již za sebou zanechává, je každým dnem delší a delší.

Tito muži se chystají k poslední bitvě. Desetiletí plná lží, zrad a vražd kulminují. A až se kouř rozptýlí, bude ještě někteří z nich naživu – nebo všichni dojdou na konec své cesty?

Příbuzné zboží:

Skalpy 9: Zatni pěsti

Skalpy 9: Zatni pěsti Rudá vrána ztrácí svou pozici a v rezervaci vypuká válka. Nikdo si není jistý místem... ani životem. A Dash Zlý kůň čelí svému nejdrsnějšímu a nejnebezpečnějšímu protivníkovi... Cena: 343
Detail

Skalpy: Abys byl spasen, musíš hřešit

Skalpy: Abys byl spasen, musíš hřešit Návrat do indiánského pekla a s ním nová várka problémů. Rudá vrána čelí nebezpečné výzvě ze strany indiánských náčelníků, Dash jde po vrahovi své matky a jediný čestný polda v rezervaci, Volný pád, se ... Cena: 395
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.