Rising Sun

Autor: Eric M.Lang
Herní kategorie: desková hra, strategická
Počet hráčů: 3-5
Věk hráčů: 14+
Doba hraní: 90 - 120 minut
Jazyk materiálu: čeština
Vydavatel: ADC Blackfire Entertainment
EAN: 8594054918227
Naše cena: 2 299 Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
Počet ks:

Popis knihy

Desková hra Rising Sun se odehrává v legendárním feudálním Japonsku. Hráči ovládají velké klany shromážděné mocnými bohy, aby obrodily zemi a navrátily jí slávu a duchovní tradice. Každý klan využívá své unikátní schopnosti, aby ukázal svou sílu napříč provinciemi. Aby vybudoval pevnosti, sklidil bohatství země a vedl válku proti ostatním. Jak se mění roční období, od jara přes léto až po podzim, mohou hráči obohacovat své klany strategickými vylepšeními, vznešenými ctnostmi, a dokonce mocnými monstry z legend, která jim pomohou uspět. Klany mohou také prozíravě uctívat bohy, protože každý bůh jim nabízí zajímavé schopnosti. Nicméně diplomacie je také mocný nástroj. Klany uzavírají vzájemně výhodná spojenectví a vyjednáváním budují svou cestu k vítězství. V této politické aréně je čest hodnotnější než zlato a zrada může vše proměnit v děsivou válku. Bitvy nevyhrává jen hrubá síla, ale také strategie a mazanost. Zvol si svou cestu moudře a své spojence obezřetně. Jakmile zimní sníh pokryje krajinu, budeš ty tím vyvoleným, který bude vládnout zemi vycházejícího slunce?

Hra je v češtině.

Obsah balení:

- 58 plastových figurek

- 40 barevných podstavců pro figurky

- 65 plastových mincí

- 10 plastových žetonů klanů

- 66 karet

- 1 hrací plán

- 99 žetonů

- 5 zástěn klanů

- 1 pravidla

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Příbuzné zboží:

Panství Hrůzy: 2. edice /CZ/

Desková hra Rising Sun se odehrává v legendárním feudálním Japonsku. Hráči ovládají velké klany shromážděné mocnými bohy, aby obrodily zemi a navrátily jí slávu a duchovní tradice. Každý klan využívá své ... Cena: 2 599 Kč
Detail

Další obrázky

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.