Řeky Londýna: Noční kouzelnice

Scénář: Ben Aaronovitch, Andrew Cartmel
Kresba: Lee Sullivan
Série: Řeky Londýna 09
Formát: 15,8 x 23 cm, brožovaná
Počet stran: 128
Rok vydání: 2018 (první)
Vydavatel: Argo
EAN: 9788025725603
Naše cena: 298 Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
Počet ks:

Popis knihy

POZOR: Tento svazek je čistokrevný komiks vsazený autorem do knižní série.

Druhý komiksový příběh ze světa Bena Aaronovitche Řeky Londýna staví do popředí ruskou čarodějku Varvaru Sidorovnu, kterou známe už z Prokletých domovů. To ona je noční kouzelnice. Tedy alespoň jí byla během svojí služby Sovětskému svazu. Ale to je dávno. Teď má Peterovi pomoci vyšetřit únos dcery ruského emigranta, který nechal za zády Putinovo Rusko, sbalil prachy a vypadnul… Jenže když vám unese dceru lešij, pán lesů, jsou peníze k ničemu. Proto musí nastoupit odborníci: Peter Grant a Thomas Nightingale. A pochopitelně Toby. Jak se ukáže, je celý případ daleko komplikovanější, takže se můžete těšit nejen na svoje oblíbené hrdiny, ale také na jejich arcinepřítele – Muže bez tváře.

Příbuzné zboží:

Řeky Londýna: Čarojízda

POZOR: Tento svazek je čistokrevný komiks vsazený autorem do knižní série. Druhý komiksový příběh ze světa Bena Aaronovitche Řeky Londýna staví do popředí ruskou čarodějku Varvaru Sidorovnu, kterou znám ... Cena: 298 Kč
Detail
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.