Pupíky: Téměř dokonalé štěstí

Pupíky: Téměř dokonalé štěstí

Scénář: Maryse Dubuc
Kresba: Delaf
Série: Pupíky 07
Formát: 20,9 x 29,4 cm, brožovaná
Počet stran: 52
Rok vydání: 2015 (první)
Vydavatel: COOBOO
EAN: 9788075440013
Naše cena: 149 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 7 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Sedmý díl komikosových Pupíků je tady! Vydejte se za novým dobrodružstvím ... za štěstím!

Vicky je štěstím bez sebe: rodiče jí konečně dávají přednost před nesnesitelnou starší sestrou Rebeccou, randí s Jamesem, krásným a perspektivním klukem, a grilování s rodinou na konci léta se zdá být ideální příležitost dát všem o svých úspěších vědět. A co se týče Jenny, ta má radost dvojnásobnou: se svalnatým Jeanem-Frankym mlsá tabulky čokolády a laskavý tlustý Hugo by jí snesl modré z nebe. Karin má novou vášeň a nejsou to kluci: hudební skupinu. Jsou jen krůček od podepsání smlouvy s velkým producentem, ale to by se musel frontman Albín dostat ze své deprese, do které spadl po tragických letních událostech (viz šestý díl). Jenže život je krutý a štěstí vrtkavé, zvlášť když si zahráváme s city. Naštěstí pravé přátelství překoná i ty nejtěžší překážky.

Příbuzné zboží:

Pupíky: Mladé, krásné a proradné

Pupíky: Mladé, krásné a proradné Pupíky pohromadě! Jeden z nejprodávanějších francouzských komiksů posledních let a překvapení evropského trhu s komiksy vůbec líčí s nadsázkou příhody tří kamarádek. Jedna z nich je bezmála jako ... Cena: 799
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.