První kniha hřbitovní

První kniha hřbitovní

Scénář: Neil Gaiman, P. Craig Russell
Kresba: Kevin Nowlan, P. Craig Russell, Scott Hampton, Tony Harris, Galen Showman, Jill Thompsonová, Stephen B. Scott
Série: Knihy hřbitovní 01
Formát: 17,4 x 24,6 cm, vázaná s přebalem
Počet stran: 192
Rok vydání: 2016 (první)
Vydavatel: Comics Centrum
EAN: 9788088152156
Běžná cena: 599 Kč
Ušetříte: 108 Kč (18 %)
Naše cena: 491 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 2 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Příběh dítěte, jež vychoval hřbitov.

Nikdo Owens, přezdívaný Nik, se narodil jako obyčejný kluk. A obyčejným by i zůstal, kdyby jeho rodinu kdosi nevyvraždil a kdyby se Nika neujali a nevychovávali ho duchové, vlkodlaci a další záhrobní bytosti, včetně jeho ochránce, který nepatří do světa živých ani mrtvých.

Nik nesmí opouštět hřbitov, venku mu totiž hrozí nebezpečí v podobě vraha jeho rodiny – člověka jménem Jack. Přesto na hřbitově zažije řadu dobrodružství – poradí si s pradávným, modře potetovaným Piktem, projde branou do opuštěného města ghúlů nebo se setká s podivným, děsivým Ševelem.

Připomíná vám to jiný slavný příběh dítěte vychovávaného mimo jeho přirozené prostředí? Máte pravdu, Knihy hřbitovní jsou poctou i parafrází Knih džunglí Rudyarda Kiplinga.

Adaptace Knihy hřbitovní do podoby obrazové novely je rozdělena do dvou svazků.

Příbuzné zboží:

Sandman: Preludia a nokturna (barevné)

Sandman: Preludia a nokturna (barevné) Trvalo to dlouho, ale už je to tady. Morpheus, Král snů, přichází - v jednom z nejzákladnějších comicsů světa. Jeho autora, Neila Gaimana asi není třeba představovat - vrcholný tvůrce žánru "městské ... Cena: 483
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.