Oči kočky

Oči kočky

Autor: Alexandro Jodorowsky
Formát: 29,7 x 38 cm, vázaná
Počet stran: 64
Rok vydání: 2019 (první)
Vydavatel: Argo
EAN: 9788025727447
Běžná cena: 498 Kč
Ušetříte: 69 Kč (14 %)
Naše cena: 429 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 3 dnů
Množství:
 

Popis knihy

POZOR: Toto není komiks - kniha obsahuje na každé dvoustraně celostránkovovu čb ilustraci a na protější straně občas krátký doprovodný text, což dohromady tvoří souvislé vyprávění.

Upozorňujeme na opravdu nezvykle velký, reprezentativní formát vydání.

První spolupráce dvou velikánů světového komiksu… tedy první dotažená a samostatně vydaná (nepočítaje mrtvě porozený projekt ? lmové Duny a to, že části série Incal už předtím vycházely časopisecky). Oči kočky, to je drobnost s velikým dopadem, a hodně „nekomiksový“ komiks, který se přesto zařadil mezi klasiku tohoto média. Fascinující apokalyptická mikropovídka s krajně úsporným textem, vyprávěná v drtivé většině výtvarně, od roku 1978 stále znovu vychází, je stále znovu čtena a stále znovu ohromuje.

Příbuzné zboží:

Alejandro Jodorowsky: Poslední Incal (váz.)

Alejandro Jodorowsky: Poslední Incal (váz.) Detektiv třídy „R“, John Difool, se se svým věrným společníkem, betonovým rackem Deepem, opět nedobrovolně ocitá ve víru akce. Zase mu nezbude nic jiného, než zachránit vesmír. Tentokrát před všepožírající ... Cena: 849
Detail

Šílená ze Sacré-Coeur

Šílená ze Sacré-Coeur Pro Alaina Mangela, emeritního profesora ze Sorbonny, sex ztratil veškerý živočišný význam a stal se zdrojem posvátné energie. Začal se oblékat do fialové, která je barvou spirituální otevřenosti, a ... Cena: 538
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.