Mass Effect: Odhalení

Mass Effect: Odhalení

Scénář: Jeremy Barlow
Kresba: Gabriel Guzmán
Série: Mass Effect 01
Formát: 16,8 x 25,8 cm, brožovaná
Počet stran: 104
Rok vydání: 2018 (první)
Vydavatel: Crew
EAN: 9788074495304
Běžná cena: 249 Kč
Ušetříte: 43 Kč (17 %)
Naše cena: 206 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 3 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Scénáristé John Dombrow a Jeremy Barlow se spojili s výtvarníky Gabrielem Guzmánem a Michaelem Atiyehem, aby společně vytvořili další vzrušující kapitolu v komiksové sérii Mass Effect!

Turianská Hierarchie podzřívá Andromeda Initiative, že k dosažení svých ambiciózních cílů využívá zakázanou gethskou technologii. Turiané tedy vyšlou loajálního vojáka Tirana Kandrose, aby organizaci infiltroval, odhalil pravdu, a když to bude nutné, sabotoval Initiative zevnitř. Kandros se spolu se svou parťačkou, impozantní a strach nahánějící Lunou Shanksovou, vydává na misi, jejímž účelem je najít ztraceného kvarianského vědce, který je klíčem k odhalení největších tajemství Andromeda Initiative. Ani jeden však netuší, že Kvarianovi je v patách také salarianský žoldák disponující nebezpečnými a neslýchanými biotickými schopnostmi - a ten se nezastaví před ničím, aby svou oběť dostihl.

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.