Mars: Terraformace

Mars: Terraformace

Autor: Jacob Fryxelius
Herní kategorie: desková hra - strategie
Počet hráčů: 1-5
Věk hráčů: 12+
Doba hraní: 120 min
Jazyk materiálu: čeština
Vydavatel: MINDOK
EAN: 8595558302697
Naše cena: 1 033 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 2 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Dobývání Rudé planety začíná! Meziplanetární korporace soutěží v přetváření Marsu na obyvatelnou planetu. Vynakládají obrovské sumy peněz a používají nejnovější technologie, aby zvýšily teplotu, obsah kyslíku v atmosféře a vytvořily oceány vody. Jak proces zúrodňování pokračuje, stále více lidí se z přelidněné Země stěhuje na Mars. Ve hře Mars: Teraformace bude každý hrát za jednu meziplanetární společnost s určitým profilem. Budete hrát karty projektů, řídit svou produkci zdrojů, umísťovat na mapu své destičky měst a zeleně a závodit o čestné tituly a vítězství ve vypsaných soutěžích. Bude to vaše korporace, kdo povede lidstvo do nové éry dějin?

Příbuzné zboží:

T.I.M.E Stories CZ

T.I.M.E Stories CZ Vítejte, agenti! Agentura T.I.M.E potřebuje právě vás. Látka, ze které je utkán vesmír a jeho paralelní světy, je ohrožena časovými průrvami. Agentura T.I.M.E posílá své agenty, aby těmto nebezpečím ... Cena: 1 199
Detail

Další obrázky „Mars: Terraformace” 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.