Líheň I. – Smrt zrozená v Praze (audiokniha)

Líheň I. – Smrt zrozená v Praze (audiokniha)

Autor: Miroslav Žamboch
Čte: Lucie Šternerová
Série: Líheň 01
Formát: CD-mp3 (data CD)
Délka: 10:08 hodin
Rok vydání: 2014 (první)
Vydavatel: Walker & Volf, audio vydavatelství
EAN: 8594176220024
Běžná cena: 245 Kč
Ušetříte: 39 Kč (16 %)
Naše cena: 206 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 4 dnů
Množství:
 

Popis knihy

První díl této zběsilé akční jízdy byl recenzenty přirovnáván jak k filmům o nesmrtelném Rambovi, tak i ke knihám Jiřího Kulhánka, dalšího krále české akční školy.

Slečna Marika a její tým složený z nejdrsnějších mužů, jaké jí mohl přidělit snad jen Osud, rozjíždí v Praze ojedinělou akci. Jejími protivníky (či spojenci) mohou být jak členové rusky hovořící mafie, tak specialisté z americké tajné služby či geniální vědci. A pak ještě NĚCO… Něco nelidského, hrozivého, nadlidského. První část dvoudílného románu Líheň vám představí Prahu trochu jinak, než ji znáte.

Příbuzné zboží:

Asfalt (audiokniha)

Asfalt (audiokniha) Žoldáci neumírají. Žoldáci odcházejí do pekla... Po příchodu Kuffenbachova speciálního komanda do hlubin inferna Peklo teprve poznává, co je to pravé peklo. Pět žoldáků se rozhodne zatočit s celou Satanovo ... Cena: 294
Detail

Hvězdní honáci (audiokniha)

Hvězdní honáci (audiokniha) Velkolepé galaktické dobrodružství pojaté ve stylu starých westernů. Mezihvězdnou přepravu zajišťují gigantické hyperprostorové bytosti zvané „krávy“. Na jejich cestě napříč prostorem je doprovázejí jejich ... Cena: 251
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.