Líheň I. – Smrt zrozená v Praze (audiokniha)

Autor: Miroslav Žamboch
Čte: Lucie Šternerová
Série: Líheň 01
Formát: CD-mp3 (data CD)
Délka: 10:08 hodin
Rok vydání: 2014 (první)
Vydavatel: Walker & Volf, audio vydavatelství
EAN: 8594176220024
Naše cena: 245 Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
Počet ks:

Popis knihy

První díl této zběsilé akční jízdy byl recenzenty přirovnáván jak k filmům o nesmrtelném Rambovi, tak i ke knihám Jiřího Kulhánka, dalšího krále české akční školy.

Slečna Marika a její tým složený z nejdrsnějších mužů, jaké jí mohl přidělit snad jen Osud, rozjíždí v Praze ojedinělou akci. Jejími protivníky (či spojenci) mohou být jak členové rusky hovořící mafie, tak specialisté z americké tajné služby či geniální vědci. A pak ještě NĚCO… Něco nelidského, hrozivého, nadlidského. První část dvoudílného románu Líheň vám představí Prahu trochu jinak, než ji znáte.

Příbuzné zboží:

Asfalt (audiokniha)

První díl této zběsilé akční jízdy byl recenzenty přirovnáván jak k filmům o nesmrtelném Rambovi, tak i ke knihám Jiřího Kulhánka, dalšího krále české akční školy. Slečna Marika a její tým složený z ... Cena: 359 Kč
Detail

Hvězdní honáci (audiokniha)

První díl této zběsilé akční jízdy byl recenzenty přirovnáván jak k filmům o nesmrtelném Rambovi, tak i ke knihám Jiřího Kulhánka, dalšího krále české akční školy. Slečna Marika a její tým složený z ... Cena: 285 Kč
Detail
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.