Lady Mechanika

Lady Mechanika

Scénář: Joe Benitez
Kresba: Joe Benitez, Peter Steigerwald
Série:
Formát: 22,8 x 31,6 cm, vázaná
Počet stran: 168
Rok vydání: 2017 (první)
Vydavatel: Argo
EAN: 9788025721414
Běžná cena: 598 Kč
Ušetříte: 108 Kč (18 %)
Naše cena: 490 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupný
 

Popis knihy

Jedna z nejslavnějších komiksových hrdinek steampunku se představuje českým čtenářům. Británie nabrala v 19. století ve vývoji poněkud jiný kurz a moderní věda vládne celému společenství. Vzduch brázdí nejpodivnější letouny, nejmodernější města oplývají moderní hromadnou dopravou a všichni znají krásnou a nebezpečnou Lady Mechaniku – napůl ženu, napůl stroj. Jinou takovou hříčku vědy a přírody svět neviděl. Až do chvíle, kdy se na nádraží objeví další napůl mechanická dívka v naprosto zuboženém stavu. Lady Mechanika se okamžitě pouští do pátrání. Jde totiž o hodně. Kromě odhalení nelidských experimentátorů hraje Mechanika i o odhalení tajemství vlastního původu.

Příbuzné zboží:

Lady Mechanika 2: Tabule osudů

Lady Mechanika 2: Tabule osudů Lady Mechanika řeší nový případ, který ji zavede až do srdce černého kontinentu, do Afriky. Právě tam se vypravila vědecká expedice hledat ztracené město sumerského boha Enkiho, ve kterém se má podle bájí ... Cena: 538
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.