Kick-Ass: Nářez 2

Kick-Ass: Nářez 2

Scénář: Mark Millar
Kresba: John Romita, jr.
Série:
Formát: 16,8 x 25,8 cm, brožovaná
Počet stran: 208
Rok vydání: 2013
Vydavatel: Crew
EAN: 9788074491948
Běžná cena: 449 Kč
Ušetříte: 94 Kč (21 %)
Naše cena: 355 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 3 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Po prvním díle může přijít jediná věc.

Týmovka.

David Lizewski, puberťák s téměř nulovým bojovým výcvikem a superhrdinským kostýmem, se v minulé knize pustil (po boku ještě mladší Zabíjačky) do mafie... a vyhrál. Stal se celebritou a najednou chce být každý superhrdina. Další logický krok pro Lizewského alias Nářeza? Stát se členem superhrdinského týmu.

Jenže druhá strana má ten samý nápad. Nářezův bývalý parťák Zuřivec dává do kupy tým psychopatů, aby rozpoutali krvavou lázeň a zničili všechno, co je Nářezovi drahé.

Jaká bude cena za hrdinství?

Zatraceně vysoká.

Nářez 2: Na plný koule je temnější a nelítostnější (ale pořád stejně zábavné) pokračování komiksového hitu!

Příbuzné zboží:

Kick-Ass: Nářez 3

Kick-Ass: Nářez 3 Finální díl celé série, třetí kniha ze série o člověku, který se rozhodl stát v reálném světě superhrdinou! Opět to bude sranda, opět to bude bolet a opět to bude i o něčem víc. Pokud vás zajímá, jak si ... Cena: 449
Detail

Kick-Ass: Zabijačka

Kick-Ass: Zabijačka MINDY MCCREADYOVÁ MÁ V PAŽI STO ZPŮSOBŮ, JAK ZABÍT ČLOVĚKA. O to se postaral její otec, superhrdina známý jako Taťulda. Mindy využívá svých schopností k masakrování mafi ánů, superpadouchů a podobných ... Cena: 328
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.