Kick-Ass: Nářez

Kick-Ass: Nářez

Scénář: Mark Millar
Kresba: John Romita jr.
Série: Kick-Ass 01
Formát: 16,8 x 25,8 cm, brožovaná
Počet stran: 196
Rok vydání: 2017 (dotisk prvního)
Vydavatel: Crew
EAN: 9788087083888
Naše cena: 429 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 4 dnů
Množství:
 

Popis knihy

"Nechutné násilí - přesně jak to máte rádi."

Superhrdinové patří do komiksů a ne do reálného života. Až tedy do chvíle, kdy se jeden mladík rozhodne, že si oblékne kostým a začne bojovat se zlem... a samozřejmě, dostane děsnou nakládačku. Jenže tím to nekončí. Superhrdina se nedá zastavit... zvlášť, když se může stát hvězdou youtube.

Kick-Ass je další záhul z dílny Marka Millara, který tady, co se týče zábavné brutality, zahanbuje i svůj epos Mrtvý nebo živý. Navíc jsou tu hrdinové děti školou povinné, takže je to ještě zábavnější. Ale vedle toho jsou tu i úvahy nad podstatou superhrdinů... a jestli by tady vážně nějaký superhrdina nemohl existovat. A o tom, že dospívání je peklo. Zvlášť, když nemáte superschopnosti.

Příbuzné zboží:

Kick-Ass: Nářez 3

Kick-Ass: Nářez 3 Finální díl celé série, třetí kniha ze série o člověku, který se rozhodl stát v reálném světě superhrdinou! Opět to bude sranda, opět to bude bolet a opět to bude i o něčem víc. Pokud vás zajímá, jak si ... Cena: 449
Detail

Kick-Ass: Zabijačka

Kick-Ass: Zabijačka MINDY MCCREADYOVÁ MÁ V PAŽI STO ZPŮSOBŮ, JAK ZABÍT ČLOVĚKA. O to se postaral její otec, superhrdina známý jako Taťulda. Mindy využívá svých schopností k masakrování mafi ánů, superpadouchů a podobných ... Cena: 399
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.