Green Arrow: Smrt a život Olivera Queena

Green Arrow: Smrt a život Olivera Queena

Scénář: Benjamin Percy
Kresba: Otto Schmidt, Juan Ferreyra
Série: Znovuzrozený Green Arrow 01
Formát: 16,8 x 25,9 cm, brožovaná
Počet stran: 160
Rok vydání: 2018 (první)
Vydavatel: BB art
EAN: 9788075950314
Naše cena: 299 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 3 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Jak můžete bojovat s elitou, když k ní sami patříte? Právě tuhle otázku obdrží Oliver po jiskrami nabitém setkání s Black Canary, z nějž je láska na první pohled. Rocková superhrdinka ho nutí pochybovat o všem, co ví o chránění nevinných. A jako by to nestačilo, zlovolná organizace s vazbami na jeho nejbližší se připravuje, že strhne Queenovo finanční impérium, zničí jeho rodinné dědictví a jeho samotného připraví o život.

Může Green Arrow bez peněz i bez přátel porazit tuhle strašlivou alianci zrádců? Nebo Olivera Queena konečně dožene smrt?

Šokující odpovědi vám přináší GREEN ARROW 1: SMRT A ŽIVOT OLIVERA QUEENA, řízný thriller ze scenáristického pera BENJAMINA PERCYHO (TEEN TITANS) a s nádhernými ilustracemi od OTTO SCHMIDTA (KORVAC SAGA) a JUANA FERREYRY (NEW SUICIDE SQUAD), který navazuje na velké ZNOVUZROZENÍ HRDINŮ DC! Obsahuje sešity GREEN ARROW: REBIRTH č. 1 a GREEN ARROW č. 1–5.

Příbuzné zboží:

Green Arrow 4: Město pod hvězdou (USA obálka)

Green Arrow 4: Město pod hvězdou (USA obálka) Seattle čelí nejhorší sérii krizí, jakou pamatuje. Z nebe padají letadla, obrovské budovy se řítí k zemi a městem se šíří požár. Počet obětí stále stoupá a obyvatel se zmocňuje panika. Ve středu toho všeho ... Cena: 259
Detail

Green Arrow 3: Smaragdový psanec

Green Arrow 3: Smaragdový psanec Oliver Queen dál bojuje, aby získal zpět vše, co ztratil. Hlídá v ulicích Seattlu jako jeho maskovaný ochránce. Ale série vražd, které má na svědomí vražedně přesný lukostřelec, brzy dostane celé město do ... Cena: 299
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.