Gotham Central: Při výkonu služby

Gotham Central: Při výkonu služby

Scénář: Ed Brubaker, Greg Rucka
Kresba: Michael Lark
Série: Gotham Central 01
Formát: 17,1 x 25,8 cm, brožovaná
Počet stran: 240
Rok vydání: 2016 (první)
Vydavatel: BB art
EAN: 9788075076038
Běžná cena: 499 Kč
Ušetříte: 90 Kč (18 %)
Naše cena: 409 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 4 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Být policistou v Gothamu vážně není snadné.

Nejenže se musíte vypořádat s násilím a korupcí ve městě, které je světově nejproslulejším semeništěm zločinu a domovem nejšílenějších a nejvražednějších kriminálníků – ještě vás na každém kroku zastiňuje samozvaný strážce spravedlnosti hrající výhradně dle svých pravidel.

Gothamský policejní sbor ve dne v noci řeší chaos, který zbývá po Batmanově osamělé válce proti zločinu. Poté však jednoho z nich zabije Mister Freeze a celý okrsek se pouští do závodu s časem, aby superpadoucha dostal bez pomoci Temného rytíře. Navíc vyjde najevo lesbické zaměření detektiva Renee Montoyové, což její pracovní prostředí i osobní život obrátí vzhůru nohama... a aby toho neměla málo, všechno se ještě zkomplikuje, když ji unese Two-Face.

Příbuzné zboží:

Batman: Imperátor Penguin

Batman: Imperátor Penguin Pokloňte se novému imperátorovi… Oswald Cobblepot má plán. Už mu nestačí být Penguin, pouhý vládce podsvětí, touží po lásce celého Gotham City. Stačí jediné – objednat si nájemné vrahy na Bruce Wayna, a ... Cena: 327
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.