Dice Forge

Dice Forge

Autor: Régis Bonnessée
Herní kategorie: desková hra
Počet hráčů: 2-4
Věk hráčů: 10+
Doba hraní: 40 min
Jazyk materiálu: čeština
Vydavatel: ADC Blackfire Entertainment
EAN: 3558380054573
Naše cena: 1 199 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 3 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Originální hra s novou mechanikou dicecrafting

V neustálé honbě za zábavou a aby zahnali nudu, uspořádali bohové velkolepý turnaj, ve kterém hrdinové soutěží ve snaze stát se polobohy! Aby se jim této nezměrné odměny dostalo, musejí ovládnout kouzelné kostky, zatímco čelí božským zkouškám na nebeských ostrovech a obětují v božím chrámu. Poslední, co zbývá, je najít pár schopných hrdinů, které by do své show dosadili.

V Dice Forge - Kostkovárně každý hrdina obdrží dvě kostky s vyměnitelnými stěnami, které mohou v průběhu hry upravit a vylepšit. Díky těmto úpravám mohou hrdinové směrovat sílu náhody svých kostek a převzít kontrolu nad svým osudem!

Každým hodem hrdinové shromažďují zdroje a otevírají množství možností. Nákupem nových stěn a vylepšováním svých kostek se stávají mocnějšími. Pro zisk dalších odměn a slávy musí rovněž čelit zkouškám, které pro ně bohové připravili.

Pro hrdiny božské kostky představují nejcennější spojence ve snaze získat místo v pantheonu.

Obsah balení:

1 deska chrámu s pouzdrem

1 deska ostrovů

96 karet

1 žeton kola

8 kostek a 108 stěn kostek

4 inventáře hrdinů

4 figurky hrdinů

20 ukazatelů zdrojů

4 žetony truhly

20 žetonů

1 žeton prvního hráče

1 pomůcka hrdiny

Příbuzné zboží:

Ďábelský profesor a Citadela času

Ďábelský profesor a Citadela času PŘEDOBJEDNÁVKA Předpokládaný termín vydání je 30.7. Spojte se s kolegy dobrodruhy a zachraňte některé z nejslavnějších světových pokladů z tajemného hradu ďábelského profesora. Profesor ukradl ... Cena: 1 099
Detail

Další obrázky „Dice Forge” 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.