Descent: Výprava do temnot - druhá edice

Descent: Výprava do temnot  - druhá edice

Autor: Daniel Clark (I), Corey Konieczka, Adam Sadler, Kevin Wilson
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Počet hráčů: 2-5
Věk hráčů: 14+
Doba hraní: 120 min
Jazyk materiálu: čeština
Vydavatel: ADC Blackfire Entertainment
EAN: 8594054917572
Naše cena: 2 199 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 2 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Druhé vydání vynikající výpravné deskové hry, ve které se jeden hráč stává mocným arcilotrem a až 4 hráči přebírají role odvážných hrdinů.

Při každé hře se hrdinové vydávají do ruin, kobek a lesů, aby svého úhlavního nepřítele porazili a v neposlední řadě zbohatli.

Ať už jste příznivci prvního vydání či úplní nováčci, určitě oceníte nové hrdiny, monstra, zjednodušená pravidla a mnoho dalších prvků. Jednoduchá příprava dobrodružství, zdokonalené herní mechanismy a celková větší pestrost hry vám zaručí mnoho hodin zábavy s vašimi kamarády.

Hráč, který má roli arcilotra, má za úkol mařit snahu hrdinů, aby se dostali k cíli své hrdinské cesty. Slouží mu k tomu speciální balíček karet. Hráči v rolích hrdinů procházejí scénáře dané hrou. Herní plán je sestavován z oboustranných mapových dílků a pokaždé tak může vzniknout zcela jiné dobrodružství.

Vzhledem k tomu, že nebezpečí číhá na každém kroku, je potřeba se pořádně vyzbrojit. Bojový systém je založen na hodech kostkami, ale vybavení herních postav výrazně ovlivňuje jejich využití.

Z her na hrdiny si Descent bere tvorbu herní postavy. Vybrat si můžete ze čtyř základních povolání, mezi které patří třeba mág či bojovník. Tyto povolání se pak mohou ještě dělit do několika tříd. Chcete být rytíř ochraňující slabší spolubojovníky nebo vraždící mašina nehledící vlevo, vpravo? Je to jen na vás. Každá třída má svůj balíček dovedností, které budete získávat v průběhu hry, podle toho jak bude váš hrdina získávat zkušenosti.

Revidované vydání z roku 2017 obsahuje kampaň Dědicové krve a zohledňuje digitální aplikaci.

Příbuzné zboží:

Pán prstenů: Putování po Středozemi

Pán prstenů: Putování po Středozemi HRA VYŽADUJE BEZPLATNOU DOPROVODNOU APLIKACI „Je to nebezpečný podnik, Frodo, vykročit ze dveří. Stoupneš do Cesty, a když nestojíš pevně, nevíš, kam tě může strhnout.“ – Bilbo Pytlík Putování ... Cena: 2 599
Detail

Descent: Stín Nerekhallu

Descent: Stín Nerekhallu PŘEDOBJEDNÁVKA !!! ROZŠÍŘENÍ PRO HRU Descent: Výpravy do temnot Neviditelné zlo se probouzí pod městem, které se snaží uniknout své minulosti Město Nerekhall, zotavené z těžkých časů a pod hrozbou ze ... Cena: 1 449
Detail

ADC Blackfire Descent: Labyrint zkázy

ADC Blackfire Descent: Labyrint zkázy Pradávná tajemství leží pohřbena v zapomenutém městě... V rozvalinách Sudanye se nachází pradávné město plné nebezpečí a záhad - ztracená civilizace na pokraji Terrinothu. Na každém kroku hrdiny ... Cena: 1 299
Detail

Břink!: Velká podzemní loupež

Břink!: Velká podzemní loupež Břink!: Velká podzemní loupež je fantasy strategická deckbuildingová hra, ve které se každý z hráčů snaží získat co nejvíc z dračího pokladu. Pomocí karet se hráči pohybují po mapě doupěte nebezpečného ... Cena: 1 199
Detail

Další obrázky „Descent: Výprava do temnot - druhá edice” 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.