Daredevil: Rok jedna

Daredevil: Rok jedna

Scénář: Frank Miller
Kresba: John Romita jr.
Série:
Formát: 16,8 x 24,7 cm, brožovaná
Počet stran: 160
Rok vydání: 2011
Vydavatel: Crew
EAN: 9788074490613
Běžná cena: 369 Kč
Ušetříte: 63 Kč (17 %)
Naše cena: 306 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 3 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Život mladého Matta Murdocka se nenávratně změnil v okamžiku, kdy vstoupil do cesty náklaďáku s radioaktivním odpadem. Murdock při nehodě sice ztratil zrak, ale získal nové schopnosti. Schopnosti, které ho předurčily k životu superhrdiny. Jenže za všechno se platí... a v tomhle případě se bude platit krví.

Komiks legendárního Franka Millera (Batman: Návrat temného rytíře, Sin City, Batman: Rok jedna) Daredevil: Muž beze strachu mapuje začátky slavného superhrdiny. Jeho výcvik, první mise a osudové setkání s dívkou jménem Elektra. Je to příběh lásky, bolesti, zklamání a odhodlání. Příběh síly podaný tak, jak to dokáže jen Frank Miller.

Příbuzné zboží:

Daredevil: Muž beze strachu! 4

Daredevil: Muž beze strachu! 4 Brianu Michaelu Bendisovi a Alexi Maleevovi se s Daredevilem podařilo něco, co nikdo nečekal – stvořili sérii originálních a strhujících příběhů, které posunuly Muže beze strachu do nové roviny. A vyrovnal ... Cena: 822
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.