Daredevil: Muž beze strachu! 4

Daredevil: Muž beze strachu! 4

Scénář: Brian Michael Bendis
Kresba: Alex Maleev
Série: Daredevil Omnibus 04
Formát: 16,5 x 23,6 cm, vázaná s přebalem
Počet stran: 384
Rok vydání: 2013
Vydavatel: BB art
EAN: 9788074612312
Běžná cena: 990 Kč
Ušetříte: 168 Kč (17 %)
Naše cena: 822 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 6 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Brianu Michaelu Bendisovi a Alexi Maleevovi se s Daredevilem podařilo něco, co nikdo nečekal – stvořili sérii originálních a strhujících příběhů, které posunuly Muže beze strachu do nové roviny. A vyrovnali se Daredevilovým tvůrcům – legendární dvojicí Frank Miller – Klaus Janson.

V originálním „Desateru“ Bendis s Maleevem na vyprávěních místních lidí přibližují Daredevilovu vládu nad Hell’s Kitchen. V klaustrofobickém prostředí kostelního sklepa jeden po druhém líčí, jak jim Daredevil v průběhu své roční vlády pomohl, nebo jim naopak uškodil. A při té příležitosti odhalují svá vlastní bolestivá a děsivá tajemství. V „Murdockových listech“ svádějí uvězněný Kingpin (Wilson Fisk) a FBI boj svobodu Matta Murdocka. A co teprve kdyby Karen Page přežila útok Bullseye?

Příbuzné zboží:

Daredevil: Rok jedna

Daredevil: Rok jedna Život mladého Matta Murdocka se nenávratně změnil v okamžiku, kdy vstoupil do cesty náklaďáku s radioaktivním odpadem. Murdock při nehodě sice ztratil zrak, ale získal nové schopnosti. Schopnosti, které ho ... Cena: 306
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.