Candide 2: Velký inkvizitor

Candide 2: Velký inkvizitor

Scénář: Karel Jerie
Kresba: Karel Jerie
Série: Candide 2
Formát: 23,5 x 31,3 cm, vázaná
Počet stran: 64
Rok vydání: 7.10.2015
Vydavatel: BB art
EAN: 9788075070999
Běžná cena: 299 Kč
Ušetříte: 50 Kč (17 %)
Naše cena: 249 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 4 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Válečné bojiště prvního dílu zbavilo Candida mnoha iluzí. V druhé části trilogie vycházející z Voltairova románu se Candide opětovně setká s profesorem Panglosem a dopije do dna šálek hořké reality.

Nýdrlandské pěstírny ušlechtilého konopí stočí běh Candidova osudu na obchodní loď, která ovšem ztroskotá u pobřeží Port Ugalu. Pevnina hrdinovi nabídne mnohem záludnější nesnáze. Všudypřítomné blaho Velkého Inkvizitora, šibenice, revoluce a nevěstince se pokusí rozptýlit poslední kapky jeho naděje. I přes nečekanou pomoc milované slečny Kunigundy a divoké Octobriany se pevnina promění v pekelně horké místo pro život. Je možné uprchnout? A pokud ano, pak kam jít, komu a čemu ještě věřit? Poznat víru, věřit si či uvěřit ve světlé zítřky v čase sílící temnoty je zkouškou, která nemá pro nikoho předem připravené řešení.

Poznat, kým vlastně Candide je a do jaké míry ho utváří okolnosti a společnost, je nevyhnutelné, chce-li člověk vědět, co bude dál.

První kniha CANDIDE: KRÁL BULHARŮ získala 2 ceny MURIEL za nejlepší lettering + nejlepší původní kresbu.

Příbuzné zboží:

Candide 3: Eldorádo

Candide 3: Eldorádo Iluze jsou pryč. Válka je denní chléb pěkně zhusta pokmínovaný ztrátou přátel, na který Karel Jerie pokládá poslední obrazy inspirované Voltairovým románem. Candide s milovanou Kunigundou uniká z Evropy ... Cena: 359
Detail

Candide 1: Král Bulharů

Candide 1: Král Bulharů Barokní-SteamPunk-SpaceOpera! První kniha z připravované komiksové trilogie vycházející z Voltairova románu Candide. První díl zavede čtenáře nejprve na nejkrásnější zámek ze všech, ze kterého bude ... Cena: 236
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.