Banda: Karty jsou rozdaný

Banda: Karty jsou rozdaný

Scénář: Garth Ennis
Kresba: Darick Robertson
Série: Banda 01
Formát: 17,2 x 25,8 cm, brožovaná
Počet stran: 152
Rok vydání: 2013
Vydavatel: BB art
EAN: 9788074612565
Běžná cena: 359 Kč
Ušetříte: 79 Kč (22 %)
Naše cena: 280 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 6 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Ve světě, kde se oblohou prohánějí hrdinové v kostýmech a maskovaní mstitelé se plíží nocí, musí někdo dohlédnout na to, aby si „supráci“ moc nevyskakovali. A taky že dohlédne.

Billy Řezník, Hughík, Mateřský mlíko, Francouz a Ženská jsou Banda: tým velmi nebezpečných individuí, operující pod CIA, z nichž každý je odhodlán bojovat proti nejnebezpečnější síle na Zemi – totiž supersíle. Některé superhrdiny je nutné sledovat. Některé je nutné krotit. A některé z nich – čas od času – je nutné prostě smáznout.

Tehdy přichází chvíle pro Bandu.

Pusťte se do nové kontroverzní série od scenáristy Gartha Ennise (Preacher) a kreslíře Daricka Robertsona (Transmetropolitan), jehož první kniha je doplněna úvodem od Simona Pegga (Soumrak mrtvých) a dosud neviděnými náčrty.

Příbuzné zboží:

Banda: Nakládačka

Banda: Nakládačka MY VÁM ŘÍKALI, ŽE TO BUDE BOLET! Ve světě, kde se oblohou prohánějí hrdinové v kostýmech a maskovaní mstitelé se plíží nocí, musí někdo dohlédnout na to, aby si „supráci“ moc nevyskakovali. A taky že ... Cena: 311
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.