Aquaman 3: Koruna Atlantidy

Aquaman 3: Koruna Atlantidy

Scénář: Dan Abnett
Kresba: Scot Eaton, různí
Série: Znovuzrozený Aquaman 03
Formát: 16,8 x 25,7 cm, brožovaná
Počet stran: 216
Rok vydání: 2019 (první)
Vydavatel: BB art
EAN: 9788075952257
Běžná cena: 299 Kč
Ušetříte: 53 Kč (18 %)
Naše cena: 246 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 3 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Válka skončila... ale dokáže Aquaman žít v míru?

Ničivá válka mezi Spojenými státy a Atlantidou byla zásluhou Aquamana odvrácena. Odměnou za nastolení míru je králi Atlantidy respekt a uznání, které se mu vyhýbaly... a nová skupina zarytých „Aquafanoušků“, jaké by vůbec nečekal.

Ale zvýšený zájem z veřejnosti dělá z Aquamana cíl. Je tu Warhead, kyborg, který dokáže ovládat mysli lidí a používat je jako zbraně. Opět hrozí i Mrtvá voda a netvor, o němž si Aquaman myslel, že ho porazil, a o němž stále netuší, odkud se vzal. Aby je zastavil, bude muset vládce Sedmi moří uzavřít spojenectví s týmiž Aquamariňáky, kteří se ho pokoušeli zavraždit. A ono spojenectví bude možná stejně nebezpečné jako kterýkoliv nepřítel.

Neustálé hrozby nad i pod hladinou mezi obyvateli Atlantidy vyvolávají neklid. I když Aquaman uspěje a ochrání své království, udrží si trůn?

Příbuzné zboží:

Aquaman 2: Black Mantova pomsta

Aquaman 2: Black Mantova pomsta Jeho jméno zní Arthur a je králem Atlantidy, vládcem oceánů a zakládajícím členem Ligy spravedlnosti. Je jedním z největších hrdinů, jaké kdy svět poznal. Je to Aquaman… …a jediný muž nyní hodlá zničit cel ... Cena: 259
Detail

Aquaman 1: Pád do hlubin

Aquaman 1: Pád do hlubin Jmenuje se Arthur Curry a je známý jako Aquaman. Král Atlantidy. Člen Ligy spravedlnosti. Světový státník. Superhrdina. Spojovací článek mezi světem suchozemců a říší pod hladinou. A pro příliš mnoho lidí ... Cena: 239
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.