Aquaman 2: Black Mantova pomsta

Aquaman 2: Black Mantova pomsta

Scénář: Dan Abnett
Kresba: Scot Eaton, různí
Série: Znovuzrozený Aquaman 02
Formát: 16,8 x 25,7 cm, brožovaná
Počet stran: 216
Rok vydání: 2019 (první)
Vydavatel: BB art
EAN: 9788075951816
Běžná cena: 299 Kč
Ušetříte: 40 Kč (13 %)
Naše cena: 259 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 3 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Jeho jméno zní Arthur a je králem Atlantidy, vládcem oceánů a zakládajícím členem Ligy spravedlnosti. Je jedním z největších hrdinů, jaké kdy svět poznal. Je to Aquaman… …a jediný muž nyní hodlá zničit celý jeho svět. Muž, který má srdce černější než ta největší mořská hlubina. Maskovaný terorista Black Manta zasvětil celý svůj život snaze o Aquamanovu smrt. Nyní se může jeho velkolepý plán pomsty konečně dát do pohybu. Hodlá pustit ze řetězu nezastavitelnou bestii, aby zničila vše, co žije pod hladinou… i nad ní. Chopí se velení podmořské armády, aby rozpoutal boj a vraždění. Do krvavé války poštve proti sobě dva mocné národy, Atlantidu a Ameriku.

Příběh vzešlý přímo ze stránek Znovuzrození hrdinů DC vám přináší tvůrčí tým, jejž tvoří scenárista DAN ABNETT (TITANS) a kreslíři SCOT EATON (BATMAN & ROBIN ETERNAL), BRAD WALKER (ACTION COMICS) a PHILIPPE BRIONES (NEW SUICIDE SQUAD). Obsahuje sešity č. 7–15.

Příbuzné zboží:

Aquaman 1: Pád do hlubin

Aquaman 1: Pád do hlubin Jmenuje se Arthur Curry a je známý jako Aquaman. Král Atlantidy. Člen Ligy spravedlnosti. Světový státník. Superhrdina. Spojovací článek mezi světem suchozemců a říší pod hladinou. A pro příliš mnoho lidí ... Cena: 239
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.