Amulet 3: Výprava v oblacích

Amulet 3: Výprava v oblacích

Scénář: Kazu Kibuishi
Kresba: Kazu Kibuishi
Série: Amulet 03
Formát: 15,6 x 23,6 cm, vázaná
Počet stran: 204
Rok vydání: 2019 (první)
Vydavatel: Paseka
EAN: 9788074329463
Běžná cena: 329 Kč
Ušetříte: 50 Kč (15 %)
Naše cena: 279 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 3 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Aby zachránila náš svět, musí zachránit ten jejich… Po všem, co prožila v předchozích dvou dílech, se Emily dozvídá, že síla, která ohrožuje říši Alledia, může zničit i její domov.

Tajemný Leon Rudovous vede Emily, Navina a jejich výpravu do ztraceného města Cielis, které se má údajně nacházet vysoko v oblacích. Proti nim poprvé stane hrozivý lovec Gabilan, který by sám rád usedl na trůn. Hlas Amuletu zároveň našeptává Emily čím dál nebezpečnější myšlenky a k výpravě se přidává Trellis, syn elfího krále. Je překvapivým spojencem, nebo budoucím zrádcem?

Komiksová sága Amulet se stala fenoménem a základním kamenem moderní tvorby pro děti a mládež. Bývá považována za pokračovatelku takových klasik jako Star Wars, Pán prstenů, Alenka v říši divů nebo série o Harrym Potterovi, jejíž americkou edici k 15. výročí Kibuishi ilustroval.

Příbuzné zboží:

Amulet 2: Prokletí kamene

Amulet 2: Prokletí kamene Alledia, alternativní verze naší planety Země. Nová nositelka mocného amuletu Emily a její bratr Navin pokračují v cestě za záchranou své matky. Jejich výprava v doprovodu mechanického králíka Miskita a ... Cena: 259
Detail

Amulet 1: Paní kamene

Amulet 1: Paní kamene Po rodinné tragédii se Emily, Navin a jejich maminka stěhují do tajemného domu po pradědečkovi. Hned první noc unesou maminku chapadlovitá stvoření a sourozenci jsou vtaženi do skrytého světa, kde existují ... Cena: 259
Detail
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.