ADC Blackfire Descent: Labyrint zkázy

ADC Blackfire Descent: Labyrint zkázy

Autor: Adam Sadler
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Počet hráčů: 2-5
Věk hráčů: 14+
Doba hraní: 120-300 min
Jazyk materiálu: čeština
Vydavatel: ADC Blackfire Entertainment
EAN: 8594054911860
Naše cena: 1 299 Kč
Dostupnost: Expedujeme do 3 dnů
Množství:
 

Popis knihy

Pradávná tajemství leží pohřbena v zapomenutém městě...

V rozvalinách Sudanye se nachází pradávné město plné nebezpečí a záhad - ztracená civilizace na pokraji Terrinothu. Na každém kroku hrdiny pronásledují hrůzná stvoření, spletitým bludištěm divočiny a rozbořených staveb je však provedou mocní spojenci.

Je zde nová napínavá kampaň pro Descent: výpravy do temnot druhé edice! Rozšíření Labyrint zkázy obsahuje množství nových dobrodružství, nestvůr, povolání a relikvií, které vám zajistí mnoho hodin zábavy.

Kampaň "Labyrint zkázy" se odehrává v dříve neprozkoumaném regionu Terrinothu a bere hráče na výpravu do trosek zapomenutého města. Během mnoha dobrodružství této kampaně budou hrdinové bojovat bok po boku výjimečných spojenců a budou se snažit zastavit mocného vládce zla.

Se svým obsahem 17 plastových fi gurek, 18 dílů mapy, více než 100 karet a mnoha dalších součástí představuje Labyrint zkázy ideální doplněk ke hře Descent: výpravy do temnot druhé edice.

Příbuzné zboží:

Descent: Stín Nerekhallu

Descent: Stín Nerekhallu PŘEDOBJEDNÁVKA !!! ROZŠÍŘENÍ PRO HRU Descent: Výpravy do temnot Neviditelné zlo se probouzí pod městem, které se snaží uniknout své minulosti Město Nerekhall, zotavené z těžkých časů a pod hrozbou ze ... Cena: 1 449
Detail

Descent: Výprava do temnot - druhá edice

Descent: Výprava do temnot  - druhá edice Druhé vydání vynikající výpravné deskové hry, ve které se jeden hráč stává mocným arcilotrem a až 4 hráči přebírají role odvážných hrdinů. Při každé hře se hrdinové vydávají do ruin, kobek a lesů, ... Cena: 2 199
Detail

Rising Sun

Rising Sun Desková hra Rising Sun se odehrává v legendárním feudálním Japonsku. Hráči ovládají velké klany shromážděné mocnými bohy, aby obrodily zemi a navrátily jí slávu a duchovní tradice. Každý klan využívá své ... Cena: 2 299
Detail

Další obrázky „ADC Blackfire Descent: Labyrint zkázy”


 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.